-->
Smart automation and security solutions
     Content
· Home
· About_Us
· Contact_Us
· Content
· Products
· Statistics

     Languages

Select Language:

English Lithuanian

GSM SMS transporto priemonių peidžerinė apsaugos informavimo ir kontrolės sistema "GTAUTO"


Pajungimo schema + uzrasai

 

 • GSM peidžerinė sistema "GTAUTO" siunčia tikslią informaciją apie suveikusius daviklius.
 • GTauto yra adaptyvinė apsauga. Tam, kad aktyvuoti GSM apsaugos sistemą nereikia jokių papildomų pultelių. Tai reiškia, kad apsaugą galesite junginėti su gamykliniu pulteliu.
 • Programinė įranga "SERA" sukurta tam, kad modulį būtų galima konfiguruoti ir testuoti per USB sąsają. Bet kurioj vietoj pajunkite modulį prie nešiojamo kompiuterio ir konfigūruokite savo GSM apsaugos sistemą.
 • "GTAUTO" modulis turi 3 kontroliuojamus išėjimus. Tik vartotojas gali kontroliuoti šiuos išėjimus .Jeigu įvykdyta automobilio vagystė nusiųskite SMS žinutę į GSM apsaugos modulį, kurią gavęs modulis atjungs kuro pompą, degimo grandinę ar kitas blokavimo grandines.
 • Galimybė keisti SMS pranešimo tekstą pagal vartotojo poreikius. Pvz. vartotojui nepatinka, kad SMS žinutės gaunamos anglų kalba. Kiekvieną SMS žinutę galima pervadinti. Jums nepatiko "Alarm door" ? Paprasčiausiai pakeiskite į "Atidare duris".
 • Palikus automobilį ilgesniam laikui  išsikrauna akumuliatorius. Jeigu automobilyje instaliuotas GSM modulis vartotojas bus informuotas SMS žinute (“Low Battery”), kai akumuliatorius pasieks kritinę įtampą. Tai įspėjimas vartotojui, kad reikia nedelsiant pakrauti akumuliatorių. Kai akumuliatorius bus pakrautas modulis atsiųs SMS pranešimą apie įtampos atsistatymą (“Battery restore”).
 • Modulis siunčia periodinio testo kontrolines žinutes. Testo žinutės skirtos vartotojui gauti informaciją apie apsaugos sistemos būseną: GSM ryšio stiprumą, automobilio akumuliatoriaus įtampą. Jeigu žinote, kad turite gauti testinę žinutę ir jos negaunate, tai ženklas, kad reikia papildyti sąskaitą. Žinutės pavyzdys:
Ivykiai:
--Testas--
Signal strength:
17
Sistem voltage:
12.60 V
Temperature:
+23.3 C
IMEI:
353358010231707
HW:GTauto2
SW:GTauto v2 071124
--------


GSM apsaugos komplektacija:

 1. „GTAUTO“ GSM ALARM modulis;
 2. Šyna GSM apsaugos prijungimui prie betkokios apsaugos sistemos;
 3. Mikrofonas nuotoliniam pasiklausymui;
 4. USB kabelis modulio konfigūravimui ir testavimui per kompiuterį;
 5. GSM antena;
 6. Programa "SERA".

 7. Parsisiųsti modulio konfiguravimo programą Free download
  Parsisiųsti modulio konfiguravimo arašymą

Download instruction

[ Go Back ]
©Topkodas JSC, 2010. All Rights Reserved.
Page Generation: 0.008 Seconds